Contact

Voor meer informatie over Smart Energy Cities kunt u mailen naar info@smartenergycities.nl.

Voor rechtstreeks contact met een van de creative producers kunt u contact opnemen met:

Nathalie Waser
Connecting Ideas
Nathalie@connecting-ideas.nl

Jeffrey Braun
Afdeling Buitengewone Zaken
jeffrey@afdelingbuitengewonezaken.nl

Minouche Besters
Stipo
minouche.besters@stipo.nl

Kai Kollen
Ideate
kai@ideate.nl

Danielle Arets
Capada
Info@capada.nl

Voor rechtstreeks contact met een van de innovatiecoaches kunt u contact opnemen met :

Michiel van der Vight
2MV procesbegeleiding
vight@2mvpro.nl

Christiaan Holland
Innovatielink
christiaan.holland@gmail.com

Jan Roggeband
Brainport Development
j.roggeband@brainportdevelopment.nl

Peter Linders
Spark
Peter.Linders@kmid.nl

Dennis Fokkinga
Driven by Values
d.fokkinga@d-bv.nl